Sağlıklı Vücut

Sağlıklı Vücut

10 Mayıs 2011 Salı

The Truth About Six Pack Abs - Perfect Abs

Six Pack Abs Hakkında Truth - Perfect AbsBilgi:
Quote: Birçok kitap ama hiçbir şey bir eski malzemenin rehashing. Kendi kendine ilan uzmanlar özel anlayışlar sözde araştırma onların yaş ve bağlı kitabın çoğu üçüncü sınıf okuyucu gibi yazılmış olduğunu iddia ediyor. Neyse ki, Truth About Six Pack Abs en kitaplar gibi değildir. It rock katı madde 117 hayır kabartmak sayfaları olduğunu kesinlikle Six-Pack rüyalar için bir araç sağlayacaktır izlediyseniz.


Truth About Six Pack Abs açıkça insanların çoğu kaya gibi sert abs almaya çalışırken yanlış ne açıklar. Düz bir washboard mide hedefinize ulaşmada hiçbir şey yapacak kardiyo, koşu egzersizi ve diğer egzersizleri uzun saatler israf engel olacaktır.

Truth About Six Pack Abs resimleri ve yağ yakarsınız sizin metabolizma artışı ve çekirdek ve mide kas kurmak tam vücut antreman egzersizleri açıklamalar sağlar.

Nihayet, Truth About Six Pack Abs gerçekten seksi düz abs için düz ve dar yolda Six Pack Abs altı ek ile paketlenmiş bir olağanüstü değeri The Truth About götürür bulmacanın son parçası olan diyet ve beslenme bilgileri kapsar Eğer fitness hedeflerinize daha fazla başarı elde etmek için yardım e-kitap.

Özetle Six Pack Abs Hakkında Truth bir kaleci olduğunu ve bunu kontrol etmek kendiniz bunu borçluyum.

Senden Kişisel Belly Fat Lose ve Get Six Pack Abs Gidiyoruz varsa anlayın ZORUNLU 5 Şey
Mike Geary tarafından - Sertifikalı Beslenme Uzmanı, Sertifikalı Personal Trainer (CPT)


1. Birçok sözde "sağlık gıdalar" yağ aslında göbek kazanmak daha akıllıca için gizli önemsiz teşvik edebilirler gıdalar ... devam yalan söylemek bu kadar kar onların en üst düzeye çıkarmak onlar sanayi henüz pazarlama gıda diyet.

2. Ab ve up-sit olarak egzersizi, bu tür tatbikatlar ab makineleri abs vardır getting düz altı paketi yöntemi aslında EN etkili. Biz dakikalık bir GERÇEKTEN çalışmak egzersiz türleri ne olacak keşfedin.

3. abs Sondaj tekrarlayan kardiyo egzersiz rutinleri paketi ortaya çıkarmak, bu altı iyi olan değil yol ve vücut yağ kaybetmek. Ben aşağıda sonuçları olacak üretmek 10 kat daha iyi benzersiz egzersiz söylemek tam türleri.

4. You takviyeleri sahte kişi veya hap brülör "yağ DON'T gerek atık paranızı pahalı" aşırı. Ben aşağıda ayrıntılı daha olacak gıdaların doğal güç kullanmak size gösterir.

5. Ab kemerleri, ab-rockers, ab-şezlong ve diğer infomercial ab-hile ... onlar para zaman ve atık konum hepsi tamamlandı. infomercials rağmen yanıltıcı, fitness modellerinde reklam saptırıcı mükemmel "did contraption ki" ab kullanarak DEĞİL olsun, mükemmel vücut ... onlar stratejileri ve GERÇEK beslenme egzersiz programı var, mükemmel vücut üzerinden REAL. Yine aşağıda bazı işleri olacak öğrenmek sırlarını ve gerçekten ne.

Download:

Kodu: Download TTASPA.rar for free on Filesonic.comAlıntı:
Most books are nothing but a rehashing of outdated material. The self proclaimed experts claim special insights due to their years of so called research and most of the book is written like a third grade reader. Fortunately, The Truth About Six Pack Abs is not like most books. It is 117 no fluff pages of rock solid material that if followed will definitely provide a means to your Six-Pack dreams.

The Truth About Six Pack Abs clearly explains what most people do wrong when trying to get rock-hard abs. It will prevent you from wasting long hours of cardio, jogging, crunches and other exercises that will do nothing in reaching your goal of a flat washboard stomach.

The Truth About Six Pack Abs provides pictures and explanations of full body workout exercises that will burn fat, increase your metabolism and build up your core and stomach muscle.

Finally, The Truth About Six Pack Abs covers diet and nutrition information which really is the last piece to the puzzle that leads you on the straight and narrow path to sexy flat abs The Truth About Six Pack Abs an exceptional value it is packaged with six additional e-books that help you to obtain greater success in your fitness goals.

In summary The Truth About Six Pack Abs is a keeper and you owe it to yourself to check it out.

5 Things You MUST Understand if You Are Ever Going to Lose Your Belly Fat and Get Six Pack Abs
by Mike Geary - Certified Nutrition Specialist, Certified Personal Trainer (CPT)

1. Many so-called "health foods" are actually cleverly disguised junk foods that can actually stimulate you to gain more belly fat... yet the diet food marketing industry continues to lie to you so they can maximize their profits.

2. Ab exercises such as crunches, sit-ups, and ab machines are actually the LEAST effective method of getting flat six pack abs. We'll explore what types of exercises REALLY work in a minute.

3. Boring repetitive cardio exercise routines are NOT the best way to lose body fat and uncover those six pack abs. I'll tell you the exact types of unique workouts that produce 10x better results below.

4. You DON'T need to waste your money on expensive "extreme fat burner" pills or other bogus supplements. I'll show you how to use the power of natural foods in more detail below.

5. Ab belts, ab-rockers, ab-loungers, and other infomercial ab-gimmicks... they're all a complete waste of your time and money. Despite the misleading infomercials, the perfectly chiseled fitness models in the commercials did NOT get their perfect body by using that "ab contraption"... they got their perfect body through REAL workouts and REAL nutrition strategies. Again, you'll learn some of their secrets and what really works below.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Vücut geliştirme Aerobic Fitness Pilates